O FIRMIE

Złotoryjskie Zakłady Obuwia MUFLON Sp. z o.o. są kontynuatorem tradycji obuwniczych w Złotoryi. W 1946 roku w Złotoryi powstały Złotoryjskie Zakłady Obuwia, których historia zapisała się złotymi zgłoskami w ramach polskiego powojennego przemysłu obuwniczego.

Złotoryjskie Zakłady Obuwia produkowały rocznie około 3 500 000 par obuwia zatrudniając 1200 pracowników. Obuwie to trafiało także na rynki zagraniczne, szczególnie do krajów takich jak ZSRR, NRD,Czechosłowacja ale także do krajów Zachodniej Europy.

Wygodne, modne i niedrogie obuwie codziennego użytku cieszyło się dobrą opinia, dużym uznaniem wśród użytkowników. Złotoryjskie Zakłady Obuwia były prekursorem stosowania technologii wtryskowej. Produkowane tą technologią obuwie cieszyło się uznaniem i było bardzo chętnie kupowane. Kontynuując te chlubne tradycje Złotoryjskie Zakłady Obuwia MUFLON Sp. z o.o. podtrzymuje tradycję produkcji obuwia w Złotoryi - reklamuje to miasto oraz daje pracę jego mieszkańcom.

BUTY MUFLON TO SZYK, ELEGANCJA, WYGODA ORAZ JAKOŚĆ

Obuwie produkowane przez firmę MUFLON Sp. z o.o., zgodnie z hasłem: "W duchu tradycji ku nowoczesności" jest nowoczesnym wyrobem wykonanym z wysokiej klasy tkanin bawełnianych; wzornictwo tego obuwia zgodne jest z nanowszymi trendami mody w zakresie designu oraz zastosowanej kolorystyki. Ponadto z racji swojego charakteru sportowego, cieszy sie uznaniem wśród młodych użytkowników.

RENBUT jest wyłącznym dystrybutorem marki MUFLON